4 şeker fabrikası için teklif süresi doluyor

Özelleştirilecek 4 şeker fabrikası için teklif süresi bitiyor

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.(Türkşeker)’ye ait 14 fabrikanın özelleştirilmesine ilişkin karar doğrultusunda 4 fabrika için son teklif verme süresi 3 Nisan 2018’de sona eriyor.
Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından, daha önce yapılan ihaleye ilişkin duyuruya göre, fabrikalar 4046 sayılı Özelleştirme Uygulamaları Hakkında Kanun çerçevesinde “Satış” yöntemi ile ayrı ayrı özelleştirilecek.Bu kapsamda, Bor,Çorum,Kırşehir ve Yozgat Şeker Fabrikası için teklif verme süresi 3 Nisan 2018’de(bugün)sona eriyor.
Erzincan, Erzurum,Ilgın,Kastamonu ve Turhal Şeker Fabrikası için 11 Nisan 2018, Afyon, Alpullu, Burdur,Elbistan ve Muş Şeker Fabrikası için ise 18 Nisan 2018’de teklif verme süresi sona erecek.

Reklam Ver
Önceki İçerikRecep Konuk:” Cumhurbaşkanımız şekerde özelleştirmeyi erteleyebilir”
Sonraki İçerikAydın Büyükşehir Belediyesi ucuz ette öncü oldu
Ali Ekber Yıldırım kimdir? Dünya Gazetesi'nde 33 yıldan beri gazetecilik yapıyor. Muhabir, haber müdürü ve İzmir Temsilcisi olarak çalıştı. Tarım konusunda uzmanlaştı ve 25 yıldır tarım yazıyor. Tarım ,gıda, hayvancılık konularında ulusal ve yerel televizyonlarda sıklıkla görüşüne başvuruluyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı yazınız
Lütfen adınızı yazınız